Start rekrutacji na studia w językach obcych

15 stycznia o godz. 12:00 rozpoczęła się rekrutacja na studia pierwszego, drugiego stopnia oraz jednolite magisterskie prowadzone w językach obcych na rok akademicki 2019/2020.

Rejestracja potrwa do 27 lutego, 12 marca odbędą się egzaminy wstępne (dla studiów, na które przeprowadzany jest egzamin wstępny), a 14 marca zostaną ogłoszone listy przyjętych. Zajęcia na wszystkich studiach, na które trwa obecnie rekrutacja, rozpoczynają się 1 października 2019 roku.

Listę studiów prowadzących rekrutację znaleźć można w katalogu na stronie systemu ERK.

Terminy naborów, kryteria kwalifikacji, listę wymaganych dokumentów oraz pozostałe informacje związane z rekrutacją sprawdzić można na stronie www.erk.uj.edu.pl oraz na poniższych stronach:

Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem studiów w językach obcych w Uniwersytecie Jagiellońskim zapraszamy do rejestracji!

Opublikowano wyniki dla cudzoziemców oraz na studia w językach obcych
Trwa nabór dla cudzoziemców oraz na studia w językach obcych
Spotkajmy się na Uniwersytecie Jagiellońskim!
Planujesz studia magisterskie? Obroń się najpóźniej w lipcu!