Wciąż trwa rekrutacja na studia I stopnia i jednolite magisterskie!

31 lipca 2019 roku uruchomiona została sierpniowa rekrutacja uzupełniająca dla studiów pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich (prowadzonych w języku polskim dla obywateli polskich)

Kandydatów zainteresowanych podjęciem studiów w Uniwersytecie Jagiellońskim zachęcamy do zapoznania się z zasadami ubiegania się o przyjęcie i ofertą wszystkich studiów, które prowadzą aktualnie nabór sierpniowy oraz do dokonania rejestracji na wybrane kierunki. Rejestracja została uruchomiona na te studia, na które są jeszcze wolne miejsca i potrwa do 11 września*.
* dla kandydatów z maturą zagraniczną inną niż IB i EB rejestracja zakończy się 9 września

Lista studiów prowadzących uzupełniający nabór sierpniowy

Powyższa lista studiów nie są jeszcze kompletna. Nabory na kolejne kierunki studiów pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich, dla których będzie taka możliwość, uruchomione zostaną w najbliższym czasie. Informacje na temat uruchamianych naborów są na bieżąco aktualizowane oraz umieszczane na stronie internetowej systemu ERK www.erk.uj.edu.pl.

Aby wyświetlić listę studiów prowadzących aktualnie rejestrację uzupełniającą na stronie www.erk.uj.edu.pl należy wybrać:

katalog studiów 2019/2020 » studia w języku polskim » obywatele polscy » zakładka: studia I stopnia, jednolite magisterskie » Rejestracja na studia - możliwa w tej chwili.

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji, kryteriów formalnych, wymaganych dokumentów i harmonogramu rekrutacji dostępne są na stronie systemu ERK w kartach poszczególnych studiów oraz na stronie rekrutacji na studia w części „Studia I stopnia i jednolite".

Zapraszamy do rejestracji na studia w UJ!

Spotkajmy się na Uniwersytecie Jagiellońskim!
OPUBLIKOWANO WYNIKI w naborze LIPCOWYM
Wciąż trwa rekrutacja na studia II stopnia – nabór dodatkowy
Publikacja list rankingowych dla studiów II stopnia!