Koniec rejestracji na studia I stopnia i jednolite magis­ter­skie w sierpniowym naborze

11 wrześni zakończy się rejestracja na te studia I stopnia i jednolite studia magisterskie, które prowadzą sierpniowy nabór dodatkowy.

W środę 11 września 2019 roku zakończy się rejestracja na te studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie, które prowadzą dodatkowy nabór sierpniowy (w języku polskim dla kandydatów posiadających polską maturę, egzamin dojrzałości, matury EB i IB, podejmujących studia na zasadach dotyczących obywateli polskich).

Wszystkich zainteresowanych studiami w Uniwersytecie Jagiellońskim zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów, które prowadzą nabór dodatkowy, dokonania rejestracji oraz wnoszenia opłaty rekrutacyjnej – należy tego dokonać najpóźniej do środy 11 września do godziny 23:59.

Opłata rekrutacyjna

O czym należy pamiętać, wnosząc opłatę rekrutacyjną?

• Każda rejestracja ma przypisany inny, indywidualny numer rachunku.
  • W przypadku kilku rejestracji, każdą opłatę rekrutacyjną należy wpłacić na osobny numer rachunku (ciekawostka: ostatnich sześć cyfr numeru rachunku jest takich samych jak Twój numer ERK (numer rejestracji) – po tym możesz upewnić się, że wpłacasz pieniądze na właściwy rachunek).
  • Wpłat nie można dokonać łącznie, należy je wnosić oddzielnie dla każdej rejestracji.

Wyniki maturalne

Pamiętaj również, że wszyscy kandydaci posiadający świadectwo maturalne polskiej matury powinni, jeśli nie zrobili tego w poprzednich naborach, do 13 września wprowadzić w swoich indywidualnych kontach ERK w formularzu „wyniki matury" wszystkie uzyskane procentowe wyniki z pisemnej części egzaminów maturalnych. Ogłoszenie list rankingowych nastąpi we wtorek 17 września 2019 roku w późnych godzinach popołudniowych.

Koniec rejestracji na studia I stopnia i jednolite magis­ter­skie we wrześniowym naborze
Koniec rejestracji na studia II stopnia – nabór wrześniowy
OPUBLIKOWANO WYNIKI w naborze SIERPNIOWYM