Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Rozpoczęcie rekrutacji na studia w językach obcych dla cudzoziemców

15 stycznia rozpoczęła się rekrutacja na studia w językach obcych dla cudzoziemców. Zgłoszenia w tej turze kandydaci mogą składać do 24 lutego.

Ta i kolejne rekrutacje będą prowadzone przez nowy system Internetowej Rekrutacji Kandydatów dostępny pod adresem irk.uj.edu.pl, który zastąpił dotychczas używany w Uniwersytecie Jagiellońskim system ERK.

W nowym systemie kandydaci na wszystkie studia będą mogli zapoznać się z ofertą studiów, znaleźć informacje dotyczące zasad rekrutacji na poszczególne studia, a przede wszystkim dokonywać zgłoszeń rekrutacyjnych i otrzymywać informacje dotyczące przebiegu ich procesu rekrutacji. Więcej informacji na temat rekrutacji dostępnych jest na dedykowanej stronie – www.welcome.uj.edu.pl.

Informacje dotyczące rekrutacji na pozostałe studia: 

– Studia w języku polskim dla cudzoziemców – pierwsza tura zgłoszeń rozpocznie się 27 lutego. Z ofertą studiów pierwszego stopnia i jednolitych studiów magisterskich oraz studiów drugiego stopnia można zapoznać się już teraz. Harmonogram wszystkich tur znajduje się na stronie w zakładkach „Terminy” odpowiednio dla jednolitych magisterskich, pierwszego i drugiego stopnia

– Studia dla obywateli polskich – 2 czerwca rozpocznie się pierwsza tura zgłoszeń na studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie oraz studia drugiego stopnia. Z ofertą studiów można już się zapoznać na stronie Rekrutacja 2020/21, a terminy poszczególnych tur są opublikowane na podstronach „Terminy” odpowiednio dla studiów jednolitych magisterskich oraz pierwszego i drugiego stopnia.  

Zapraszamy również do zapoznania się z treściami zawartymi na stronach Aplikacji Sylabus UJ oraz Aplikacji Sylabus Collegium Medicum UJ. Znajdują się tam informacje na temat programów studiów prowadzonych przez wszystkie wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego, opis kierunku programy kursów z podziałem na poszczególne semestry.  

Polecamy również
Wyniki dla studiów II stopnia – tura sierpniowa
Najczęściej zadawane pytania
Wciąż trwa rekrutacja na studia I stopnia i jednolite magisterskie – tura dodatkowa
Opublikowano wyniki dla studiów I stopnia i jednolitych magisterskich