Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Opublikowano wyniki na studia w językach obcych

Wszystkich kandydatów-cudzoziemców biorących udział w pierwszym naborze prosimy o uważne zapoznanie się z komunikatami w swoich kontach IRK.

Listy rankingowe oraz wyniki kwalifikacji w podstawowym naborze dla cudzoziemców ubiegających się o przyjęcie na studia pierwszego i drugiego stopnia prowadzonych w językach obcych zostały opublikowane w poniedziałek 9 marca 2020 roku na stronach systemu IRK irk.uj.edu.pl

Wszystkich kandydatów prosimy o uważne zapoznanie się z komunikatami w swoich kontach IRK, ponieważ zawierają one istotne informacje o miejscu, terminie oraz dokumentach wymaganych do dokonania wpisu na studia przez osoby zakwalifikowane.

Bez dokonania wpisu nie jest możliwe podjęcie studiów. W celu ustalenia szczegółów wpisu prosimy o kontakt bezpośrednio z jednostką prowadzącą studia – wskazanym wydziałem bądź instytutem.

Wszystkie osoby, które w tym naborze nie zostały przyjęte na studia lub nie podjęły jeszcze decyzji o wyborze kierunku studiów w Uniwersytecie Jagiellońskim, zapraszamy do wzięcia udziału w trwającym już, dodatkowym naborze majowym.

 

Polecamy również
Start rekrutacji na niestacjonarne studia na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej
Harmonogram rekrutacji: studia I stopnia i jednolite magisterskie
Harmonogram rekrutacji: studia II stopnia
Informacje dla maturzystów