Informacje dla maturzystów

W związku z ogłoszoną informacją Ministra Edukacji Narodowej o przesunięciu egzaminów maturalnych informujemy, że Uniwersytet Jagielloński dołoży wszelkich starań, aby tegoroczni maturzyści nie byli poszkodowani w rekrutacji na studia.

Harmonogram rekrutacji na studia pierwszego stopnia i jednolite magisterskie zawsze przygotowywany jest z uwzględnieniem daty ogłoszenia wyników matur. Dlatego organizacja tegorocznej rekrutacji będzie dostosowana do przekazywanych informacji o terminach matur. Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej rekrutacja.uj.edu.pl, gdzie będą publikowane informacje o zmianach w przebiegu tegorocznej rekrutacji.

Start rekrutacji na niestacjonarne studia na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej
Harmonogram rekrutacji: studia I stopnia i jednolite magisterskie
Harmonogram rekrutacji: studia II stopnia
Działamy online