Start rekrutacji na niestacjonarne studia na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej

We wtorek, 2 czerwca 2020 roku o godzinie 12:00 rozpoczęła się rejestracja na wszystkie niestacjonarne studia pierwszego i drugiego stopnia prowadzone na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej.

Aby ubiegać się o przyjęcie, kandydat powinien założyć konto w systemie IRK na stronie irk.uj.edu.pl, dokonać rejestracji na wybrane studia oraz wnieść opłatę rekrutacyjną. Szczegółowe informacje na temat kryteriów kwalifikacji, wymaganych dokumentów i opłat za studia dostępne są w kartach studiów na stronie systemu IRK.

Rejestracja w turze podstawowej potrwa do 21 lipca. Kompletny harmonogram rekrutacji dostępny jest na stronie rekrutacja.uj.edu.pl/terminy/ziks.

Zapraszamy do rejestracji na studia w UJ!