START REKRUTACJI na studia I stopnia i jednolite magisterskie

W środę, 1 lipca 2020 roku o godzinie 12:00 rozpoczęła się rejestracja na wszystkie studia pierwszego stopnia oraz jednolite studia magisterskie prowadzone w języku polskim w roku akademickim 2020/2021.

Aby ubiegać się o przyjęcie na studia, kandydat powinien założyć konto w systemie IRK na stronie irk.uj.edu.pl, dokonać rejestracji na wybrane studia i wnieść opłatę rekrutacyjną. Więcej informacji na temat procesu rekrutacji na studia w Uniwersytecie Jagiellońskim znajdziesz na stronie Rekrutacja krok po kroku.

Rekrutacja potrwa do:

• 23 sierpnia
  • lub 18 sierpnia na Międzywydziałowe indywidualne studia humanistyczne i Zarządzanie międzynarodowe – podwójny dyplom z zarządzania (studia z egzaminem wstępnym)

(powyższe terminy nie dotyczą rekrutacji na studia niestacjonarne na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej, harmonogram dla tych studiów znaleźć można tutaj)

Kompletny harmonogram rekrutacji dostępny jest na stronie rekrutacja.uj.edu.pl/studia-i-stopnia/terminy.

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji, przedmiotów maturalnych branych pod uwagę, kryteriów formalnych, wymaganych dokumentów dostępne są w kartach studiów na stronie systemu IRK w katalogu studiów: irk.uj.edu.pl/pl/offer/IiJM_P_20.

Zapraszamy do rejestracji na studia w UJ!

Jeśli jesteś cudzoziemcem (kandydatem bez polskiego obywatelstwa), obowiązują Cię inne terminy oraz zasady rekrutacji, przejdź na stronę: rekrutacja.uj.edu.pl/cudzoziemcy.