Start rekrutacji na studia II stopnia – tura lipcowa

Rozpoczęła się rejestracja na studia drugiego stopnia prowadzące rekrutację według harmonogramu tury lipcowej.

Aby ubiegać się o przyjęcie na te studia, kandydat powinien założyć konto w systemie IRK na stronie irk.uj.edu.pl, dokonać rejestracji na wybrane studia, wnieść opłatę rekrutacyjną i, w niektórych przypadkach, przesłać dokumenty wymagane przy rejestracji. Więcej informacji na temat procesu rekrutacji na studia w Uniwersytecie Jagiellońskim znajdziesz na stronie Rekrutacja krok po krokuNabór na pozostałe studia będzie prowadzony według harmonogramu tury sierpniowej. Informacje o tym, według którego harmonogramu odbywa się rekrutacja na studia, znaleźć można w kartach poszczegónych studiów na stronie systemu IRK.

Rekrutacja w turze lipcowej potrwa do:

• 7 lipca – na studia, na które przeprowadzany jest egzamin wstępny lub dla których do ustalenia wyniku rekrutacji wymagane jest wgranie do systemu dokumentów dokumentów,
  • 13 lipca – na pozostałe studia.

(powyższe terminy nie dotyczą rekrutacji na studia niestacjonarne na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej, harmonogram dla tych studiów znaleźć można tutaj)

Kompletny harmonogram rekrutacji dostępny jest na stronie rekrutacja.uj.edu.pl/studia-ii-stopnia/terminy – tura lipcowa.

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji, kryteriów formalnych, wymaganych dokumentów i harmonogramu dostępne są w kartach studiów na stronie systemu IRK w katalogu studiów: irk.uj.edu.pl/pl/offer/II_P_20.

Zapraszamy do rejestracji na studia w UJ!

Jeśli jesteś cudzoziemcem (kandydatem bez polskiego obywatelstwa), obowiązują Cię inne terminy oraz zasady rekrutacji, przejdź na stronę: rekrutacja.uj.edu.pl/cudzoziemcy.

Organizacja nowego roku akademickiego
Trwa rekrutacji na studia II stopnia – tura sierpniowa
START REKRUTACJI na studia I stopnia i jednolite magisterskie
Start rekrutacji na niestacjonarne studia na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej