Trwa rekrutacji na studia II stopnia – tura sierpniowa

Trwa rejestracja na studia drugiego stopnia, które prowadzą rekrutację według harmonogramu tury sierpniowej oraz które w poprzedniej turze nie został wypełniony ustalony górny limit przyjęć.

Aby ubiegać się o przyjęcie na te studia, kandydat powinien założyć konto w systemie IRK na stronie irk.uj.edu.pl, dokonać rejestracji na wybrane studia, wnieść opłatę rekrutacyjną i, w niektórych przypadkach, przesłać dokumenty wymagane przy rejestracji. Więcej informacji na temat procesu rekrutacji na studia w Uniwersytecie Jagiellońskim znajdziesz na stronie Rekrutacja krok po kroku

Rekrutacja w turze sierpniowej potrwa do:

• 1 września – na studia, na które przeprowadzany jest egzamin wstępny lub dla których do ustalenia wyniku rekrutacji wymagane jest wgranie do systemu dokumentów,
  • 7 września – na pozostałe studia.

(powyższe terminy nie dotyczą rekrutacji na studia niestacjonarne na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej, harmonogram dla tych studiów znaleźć można tutaj)

Kompletny harmonogram rekrutacji dostępny jest na stronie rekrutacja.uj.edu.pl/studia-ii-stopnia/terminy – tura sierpniowa.

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji, kryteriów formalnych, wymaganych dokumentów i harmonogramu dostępne są w kartach studiów na stronie systemu IRK w katalogu studiów: irk.uj.edu.pl/pl/offer/II_P_20.

Zapraszamy do rejestracji na studia w UJ!

Jeśli jesteś cudzoziemcem (kandydatem bez polskiego obywatelstwa), obowiązują Cię inne terminy oraz zasady rekrutacji, przejdź na stronę: rekrutacja.uj.edu.pl/cudzoziemcy.

Organizacja nowego roku akademickiego
START REKRUTACJI na studia I stopnia i jednolite magisterskie
Start rekrutacji na studia II stopnia – tura lipcowa
Start rekrutacji na niestacjonarne studia na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej