Rozpoczęcie rekrutacji dla cudzoziemców i na studia w językach obcych

1 marca 2021 roku rozpoczęła się rekrutacja dla cudzoziemców na studia w języku polskim oraz dla wszystkich kandydatów na studia w językach obcych. Zgłoszenia w tej turze kandydaci mogą składać do 7 kwietnia.

Ta i kolejne tury rekrutacji są prowadzone przez system Internetowej Rekrutacji Kandydatów dostępny pod adresem irk.uj.edu.pl.

W systemie IRK kandydaci na wszystkie studia będą mogli zapoznać się z ofertą studiów, znaleźć informacje dotyczące zasad rekrutacji na poszczególne studia, a przede wszystkim dokonywać zgłoszeń rekrutacyjnych i otrzymywać informacje dotyczące przebiegu ich procesu rekrutacji. Więcej informacji na temat rekrutacji dostępnych jest na dedykowanej stronie:

WAŻNE! Do wpisu na studia wymagane jest świadectwo ukończenia szkoły (dla studiów pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich) oraz dyplom ukończenia studiów (dla studiów drugiego stopnia)! Zanim dokonasz zgłoszenia wybierz turę, dla której do wpisu będziesz posiadać wymagane dokumenty.

Zapraszamy również do zapoznania się z treściami zawartymi na stronach Aplikacji Sylabus UJ oraz Aplikacji Sylabus Collegium Medicum UJ. Znajdują się tam informacje na temat programów studiów prowadzonych przez wszystkie wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego, opis kierunku programy kursów z podziałem na poszczególne semestry.

Informacje dotyczące rekrutacji na studia w języku polskim dla obywateli polskich

1 czerwca 2021 roku rozpocznie się pierwsza tura zgłoszeń na studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie oraz studia drugiego stopnia prowadzone w języku polskim. Z ofertą studiów można już się zapoznać na stronie Rekrutacja 2021/2022, a terminy poszczególnych tur są opublikowane na podstronach „Terminy” odpowiednio dla studiów jednolitych magisterskich oraz pierwszegodrugiego stopnia.