Zaszczep się i studiuj bezpiecznie!

Masz dość siedzenia w domu sam przed komputerem? Zaszczep się i spotkajmy się ponownie w murach Uczelni w nowym roku akademickim.

Wszystkich studentów i studentki, doktorantów i doktorantki UJ (w tym cudzoziemców) informujemy o możliwości skorzystania ze szczepień wykonywanych na terenie Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, na które można umówić się za pośrednictwem Uczelni przy pomocy Uniwersyteckiego Systemu Rezerwacyjnego. Szczepienia wykonywane będą preparatem firmy Pfizer.

Szczegółowe informacje o szczepieniach oraz link do rejestracji znajdziesz w wiadomości mailowej w swojej studenckiej lub doktoranckiej poczcie uniwersyteckiej.

Przeczytaj: Szczepienia przeciw COVID-19 – stanowisko Zgromadzenia Plenarnego KRASP (Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich)