Opublikowano wyniki rekrutacji dla cudzoziemców i na studiach w językach obcych

08.04.2022
8 kwietnia zostały opublikowane listy rankingowe oraz wyniki kwalifikacji cudzoziemców ubiegających się o przyjęcie na studia prowadzone w języku polskim oraz wszystkich kandydatów na studia w językach obcych.
więcej o Opublikowano wyniki rekrutacji dla cudzoziemców i na studiach w językach obcych

Nabór zgłoszeń do konkursu o przyznanie Stypendium UJ

14.03.2022
Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego jest skierowane do osób, które chcą podjąć studia na UJ (z wyłączeniem kierunków UJ CM). Stypendium jest przyznawane za wybitne wyniki w nauce i ma na celu wsparcie rozwoju najzdolniejszych przedstawicieli młodego pokolenia. Nabór zgłoszeń trwa do 15 kwietnia.
więcej o Nabór zgłoszeń do konkursu o przyznanie Stypendium UJ

Rozpoczęcie rekrutacji dla cudzoziemców i na studia w językach obcych

22.02.2022
22 lutego 2022 roku rozpoczęła się rekrutacja na rok akademicki 2022/23 dla cudzoziemców na studia w języku polskim oraz dla wszystkich kandydatów na studia w językach obcych. Zgłoszenia w tej turze kandydaci mogą składać do 23 marca.
więcej o Rozpoczęcie rekrutacji dla cudzoziemców i na studia w językach obcych

Obowiązek zakrywania ust i nosa na terenie Uczelni

18.11.2021
Uprzejmie informujemy, iż studenci i doktoranci oraz osoby trzecie przebywające na terenie Uniwersytetu Jagiellońskiego są zobowiązani do zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki we wszystkich przestrzeniach wspólnych, a także w czasie zajęć dydaktycznych na terenie Uczelni.
więcej o Obowiązek zakrywania ust i nosa na terenie Uczelni