11.09.2019
11 wrześni zakończy się rejestracja na te studia I stopnia i jednolite studia magisterskie, które prowadzą sierpniowy nabór dodatkowy.
więcej o Koniec rejestracji na studia I stopnia i jednolite magis­ter­skie w sierpniowym naborze

Koniec rejestracji na studia II stopnia – nabór sierpniowy

10.09.2019
W nocy z wtorku 10 września na środę 11 września 2019 roku zakończy się rejestracja na studia drugiego stopnia w dodatkowym naborze sierpniowym.
więcej o Koniec rejestracji na studia II stopnia – nabór sierpniowy

Salony Maturzystów – Perspektywy 2019

03.09.2019
Zapraszamy wszystkich maturzystów na cykl spotkań w ramach Salonu Maturzystów Perspektywy 2019, który odbędzie się w największych ośrodkach akademickich naszego kraju.
więcej o Salony Maturzystów – Perspektywy 2019

Spotkajmy się na Uniwersytecie Jagiellońskim!

05.08.2019
więcej o Spotkajmy się na Uniwersytecie Jagiellońskim!

Wciąż trwa rekrutacja na studia I stopnia i jednolite magisterskie!

01.08.2019
31 lipca 2019 roku uruchomiona została sierpniowa rekrutacja uzupełniająca dla studiów pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich (prowadzonych w języku polskim dla obywateli polskich)
więcej o Wciąż trwa rekrutacja na studia I stopnia i jednolite magisterskie!

OPUBLIKOWANO WYNIKI w naborze LIPCOWYM

25.07.2019
25 lipca zostały opublikowane listy rankingowe oraz wyniki kwalifikacji kandydatów ubiegających się o przyjęcie na studia I stopnia i jednolite magisterskie w NABORZE LIPCOWYM
więcej o OPUBLIKOWANO WYNIKI w naborze LIPCOWYM