01.06.2023
W czwartek, 1 czerwca 2023 roku o godzinie 12:00, rozpoczęła się rejestracja na studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie oraz na studia drugiego stopnia prowadzone w języku polskim w roku akademickim 2023/2024 na Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o START REKRUTACJI na studia I stopnia i jednolite magisterskie oraz na studia II stopnia

28.04.2023
28 kwietnia zostały opublikowane listy rankingowe oraz wyniki kwalifikacji cudzoziemców ubiegających się o przyjęcie na studia prowadzone w języku polskim oraz kandydatów (zarówno cudzoziemców, jak i Polaków) na studia w językach obcych.
więcej o Opublikowano wyniki pierwszej tury rekrutacji dla cudzoziemców i na studiach w językach obcych

Rozpoczęcie rekrutacji dla cudzoziemców

01.03.2023
1 marca 2023 roku rozpoczęła się rekrutacja na rok akademicki 2023/24 dla cudzoziemców na studia w języku polskim oraz dla wszystkich kandydatów do Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców, a także na wybrane studia w językach obcych (na pozostałe studia w językach obcych rekrutacja prowadzona jest od 9 lutego).
więcej o Rozpoczęcie rekrutacji dla cudzoziemców

Rozpoczęcie rekrutacji na studia w językach obcych

09.02.2023
9 lutego 2023 roku rozpoczęła się rekrutacja na rok akademicki 2023/24 dla wszystkich kandydatów na studia drugiego stopnia prowadzone w języku angielskim, za wyjątkiem kierunków Business and Finance Management oraz Comparative Heritage Studies. Zgłoszenia w tej turze kandydaci mogą składać do 28 czerwca.
więcej o Rozpoczęcie rekrutacji na studia w językach obcych