OPUBLIKOWANO WYNIKI dla studiów I stopnia i jed­nolitych magisterskich!

11.07.2019
12 lipca zostały opublikowane listy rankingowe oraz wyniki kwalifikacji kandydatów ubiegających się o przyjęcie na jednolite studia magisterskie oraz studia I stopnia
więcej o OPUBLIKOWANO WYNIKI dla studiów I stopnia i jed­nolitych magisterskich!

Koniec rejestracji na część studiów II stopnia

08.07.2019
9 lipca zakończy się rejestracja na te studia II stopnia, na które przeprowadzany jest egzamin wstępny i/lub dla których przy rejestracji wymagane jest dostarczenie kserokopii dokumentów.
więcej o Koniec rejestracji na część studiów II stopnia

Kiedy ogłoszenie list rankingowych?

08.07.2019
W piątek 12 lipca w późnych godzinach popołudniowych nastąpi ogłoszenie list rankingowych dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie na studia I stopnia i jednolite magisterskie.
więcej o Kiedy ogłoszenie list rankingowych?

Koniec rejestracji – opłaty, dokumenty, wyniki matur

05.07.2019
Dobiega końca rejestracja na wszystkie studia pierwszego stopnia i jednolite magisterskie prowadzone w języku polskim dla kandydatów posiadających polską maturę, egzamin dojrzałości, matury EB i IB
więcej o Koniec rejestracji – opłaty, dokumenty, wyniki matur

Wprowadzanie wyników matur do systemu ERK

04.07.2019
W czwartek 4 lipca 2019 roku Okręgowe Komisje Egzaminacyjne ogłosiły wyniki egzaminów maturalnych polskiej matury.
więcej o Wprowadzanie wyników matur do systemu ERK

Olimpijczyku, konkursowiczu – dokumenty i warunki formalne

27.06.2019
Zamierzasz ubiegać się o przyjęcie na studia w UJ na podstawie osiągnięcia w olimpiadzie lub konkursie? Przeczytaj koniecznie ten artykuł!
więcej o Olimpijczyku, konkursowiczu – dokumenty i warunki formalne