Wybierasz się na wakacje? Pamiętaj o pełnomocnictwie!

18.06.2019
Już wiesz, że, w przypadku przyjęcia na studia, nie będziesz mógł wpisać się osobiście? Nie zapomnij wyznaczyć pełnomocnika!
więcej o Wybierasz się na wakacje? Pamiętaj o pełnomocnictwie!

Progi punktowe

12.06.2019
Pytanie o próg punktowy, czyli o wynik, którego uzyskanie pozwala na przyjęcie na studia, pojawia się bardzo często od kandydatów na studia.
więcej o Progi punktowe

START REKRUTACJI na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie

04.06.2019
We wtorek, 4 czerwca 2019 o godzinie 12:00 rozpoczęła się rejestracja na wszystkie studia pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie prowadzone w języku polskim w roku akademickim 2019/2020.
więcej o START REKRUTACJI na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie

Konto ERK - jak założyć i co tam wpisać

31.05.2019

Nie możesz się zalogować do starego konta ERK? Nie wiesz, jaki rok matury wpisać? Idziesz na studia drugiego stopnia i nie pamiętasz wyników matury?

4 czerwca rozpoczyna się rejestracja na studia jednolite magisterskie, pierwszego i drugiego stopnia. To dobry moment, żeby założyć konto w systemie Elektronicznej Rejestracji Kandydatów. Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zakładania konta i uzupełniania informacji w wymaganych formularzach.

więcej o Konto ERK - jak założyć i co tam wpisać

Rejestracja i wpis na ten sam kierunek i formę studiów

29.05.2019
Studencie, pamiętaj – wpis na studia na ten sam kierunek i formę, na których obecnie studiujesz, jest niedopuszczalny!
więcej o Rejestracja i wpis na ten sam kierunek i formę studiów

Opublikowano wyniki dla cudzoziemców oraz na studia w językach obcych

23.05.2019
Wszystkich kandydatów prosimy o uważne zapoznanie się z komunikatami w swoich kontach ERK.
więcej o Opublikowano wyniki dla cudzoziemców oraz na studia w językach obcych