04.06.2024
We wtorek, 4 czerwca 2024 roku o godzinie 12:00, rozpoczęła się rejestracja na studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie oraz na studia drugiego stopnia prowadzone w języku polskim w roku akademickim 2024/2025 na Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o START REKRUTACJI na studia I stopnia i jednolite magisterskie oraz na studia II stopnia

09.05.2024
9 maja zostały opublikowane listy rankingowe oraz wyniki kwalifikacji cudzoziemców ubiegających się o przyjęcie na studia prowadzone w języku polskim oraz kandydatów (zarówno cudzoziemców, jak i Polaków) na część studiów w językach obcych.
więcej o Opublikowano wyniki pierwszej tury rekrutacji dla cudzoziemców i na studiach w językach obcych

Rozpoczęcie rekrutacji na studia podyplomowe

23.04.2024
22 kwietnia rozpoczęła się rekrutacja na studia podyplomowe, w tym innowacyjne kierunki studiów podyplomowych z oferty Medycznego Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ CM.
więcej o Rozpoczęcie rekrutacji na studia podyplomowe

Próbna matura z Wydziałem Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej

20.03.2024
Zapraszamy tegorocznych maturzystów do udziału w próbnej maturze z fizyki organizowanej przez Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ. Próbny egzamin dojrzałości odbędzie się 6 kwietnia na terenie Kampusu 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Rejestracja trwa do 26 marca br., do godz. 23.59. Liczba miejsc ograniczona.
więcej o Próbna matura z Wydziałem Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej

Certyfikaty Doskonałości Kształcenia dla UJ

08.03.2024
Polska Komisja Akredytacyjna przyznała pięciu studiom prowadzonym na Uniwersytecie Jagiellońskim Certyfikaty Doskonałości Kształcenia.
więcej o Certyfikaty Doskonałości Kształcenia dla UJ

Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2024

07.03.2024
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stanowiska UJ w trakcie Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego, który odbędzie się w dniach 15–16 marca 2024 w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie.
więcej o Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2024