Skip to main content

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Aktualności

Навигационная цепочка Навигационная цепочка

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Rozpoczęcie rekrutacji na studia w językach obcych

9 lutego 2023 roku rozpoczęła się rekrutacja na rok akademicki 2023/24 dla wszystkich kandydatów na studia drugiego stopnia prowadzone w języku angielskim, za wyjątkiem kierunków Business and Finance Management oraz Comparative Heritage Studies. Zgłoszenia w tej turze kandydaci mogą składać do 28 czerwca.

Rekrutacja na te studia prowadzona jest w formie naboru ciągłego. Oznacza to, że zgłoszenia dokonywane przez kandydatów mogą być rozpatrywane na bieżąco, w miarę ich spływania do systemu. Stąd należy stale śledzić informacje dotyczące przebiegu procesu rekrutacji, które są przesyłane kandydatom za pośrednictwem systemu IRK.

Aby wziąć udział w rekrutacji kandydat powinien:

  1. założyć konto w systemie IRK;
  2. zapoznać się z ofertą studiów dostępnych na Uniwersytecie Jagiellońskim;
  3. wybrać interesujące go studia;
  4. dokonać zgłoszenia na wybrany kierunek;
  5. wnieść opłatę rekrutacyjną;
  6. potwierdzić zgłoszenie.

Szczegółowy harmonogram rekrutacji dla wszystkich kandydatów na studia w językach obcych znaleźć można na:

Ważne! Do wpisu na studia wymagany jest dokument uprawniający do podjęcia studiów – dyplom ukończenia studiów. Zanim dokonasz zgłoszenia upewnij się, że do momentu wpisu w danej turze będziesz posiadać wymagane dokumenty.

Zapraszamy również do zapoznania się z treściami zawartymi na stronie studia.uj.edu.pl. Znajdują się tam informacje na temat studiów prowadzonych przez wszystkie wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Pozostałe rekrutacje

Rekrutacja na pozostałe studia w językach obcych, w tym do Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców, oraz na studia w języku polskim dla cudzoziemców rozpocznie się 1 marca. Ze szczegółami dotyczącycmi tych naborów można zapoznać się w systemie IRK oraz na stronie welcome.uj.edu.pl.

Z kolei pierwsza tura naboru na studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie oraz studia drugiego stopnia prowadzone w języku polskim dla obywateli polskich wystartuje 1 czerwca. Z pełną ofertą tych studiów wkrótce będzie można zapoznać się na stronie irk.uj.edu.pl, a terminy poszczególnych tur są opublikowane na podstronach „Harmonogram” odpowiednio dla studiów jednolitych magisterskich oraz pierwszegodrugiego stopnia.

Zapraszamy do rekrutacji – studiuj na UJ!