Rozpoczęcie rekrutacji na studia podyplomowe

22 kwietnia rozpoczęła się rekrutacja na studia podyplomowe, w tym innowacyjne kierunki studiów podyplomowych z oferty Medycznego Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ CM.

Obecnie trwa rekrutacja na ponad dwadzieścia studiów podyplomowych, a start kolejnych naborów planowany jest już w najbliższym czasie. W kartach studiów w systemie IRK dostępne są szczegółowe informacje o poszczególnych studiach oraz harmonogramy trwających rekrutacji.

Zapraszamy także na stronę poświęconą studiom podyplomowym na Uniwersytecie Jagiellońskim: podyplomowe.uj.edu.pl.

Ważne! Na etapie dokonywania zgłoszenia na studia podyplomowe może być wymagane wgranie do systemu IRK określonych dokumentów – zapoznaj się uważnie z informacjami w karcie danych studiów, zanim dokonasz zgłoszenia. Upewnij się także, że po zakwalifikowaniu będziesz dysponować wszystkimi dokumentami niezbędnymi do wpisu na studia.

Aby wziąć udział w rekrutacji prowadzonej w systemie IRK kandydat powinien:

1. założyć konto w systemie IRK;
  2. zapoznać się z ofertą studiów podyplomowych dostępnych na Uniwersytecie Jagiellońskim;
  3. wybrać interesujące go studia;
  4. dokonać zgłoszenia na wybrany kierunek i załączyć wymagane w rekrutacji na dane studia dokumenty;
  5. potwierdzić zgłoszenia, aby było ono brane pod uwagę przy kwalifikacji kandydatów.

W rekrutacji na studia podyplomowe nie jest wymagana opłata rekrutacyjna.

Studia w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ CM

W roku akademickim 2024/25 studenci będą mieli możliwość kształcenia z zakresu technologii przyszłości w zastosowaniu klinicznym, edukacji medycznej w erze cyfrowej oraz biofarmacji. Nowe kierunki studiów pojawiły się w ofercie MCKP UJ CM dzięki finansowaniu z Agencji Badań Medycznych (ABM).

Więcej informacji o nowych studiach podyplomowych prowadzonych przez MCKP UJ CM można przeczytać na stronie uj.edu.pl/wiadomości.

Zapraszamy do rekrutacji – studiuj na UJ!