Rozpoczęcie rekrutacji na studia w języku polskim dla cudzoziemców

Zgłoszenia w tej turze kandydaci mogą składać do 4 maja.

Ta i kolejne rekrutacje są prowadzone przez nowy system Internetowej Rekrutacji Kandydatów dostępny pod adresem irk.uj.edu.pl, który zastąpił dotychczas używany w Uniwersytecie Jagiellońskim system ERK.

W nowym systemie kandydaci na wszystkie studia będą mogli zapoznać się z ofertą studiów, znaleźć informacje dotyczące zasad rekrutacji na poszczególne studia, a przede wszystkim dokonywać zgłoszeń rekrutacyjnych i otrzymywać informacje dotyczące przebiegu ich procesu rekrutacji. Więcej informacji na temat rekrutacji dostępnych jest na dedykowanej stronie:

Jednocześnie informujemy, że uruchomiona została rekrutacja na studia w językach obcych dla obywateli Polskich i druga tura rekrutacji dla cudzoziemców na studia w językach obcych.

Zapraszamy również do zapoznania się z treściami zawartymi na stronach Aplikacji Sylabus UJ oraz Aplikacji Sylabus Collegium Medicum UJ. Znajdują się tam informacje na temat programów studiów prowadzonych przez wszystkie wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego, opis kierunku programy kursów z podziałem na poszczególne semestry.

Informacje dotyczące rekrutacji na studia w języku polskim dla obywateli polskich

2 czerwca rozpocznie się pierwsza tura zgłoszeń na studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie oraz studia drugiego stopnia prowadzone w języku polskim. Z ofertą studiów można już się zapoznać na stronie systemu IRK, a terminy poszczególnych tur są opublikowane na podstronach „Terminy” odpowiednio dla studiów jednolitych magisterskich oraz pierwszegodrugiego stopnia.

Działamy online
Opublikowano wyniki na studia w językach obcych
Zostań stypendystą Uniwersytetu Jagiellońskiego!
Organizacja pracy Działu Rekrutacji na Studia 4 lutego