Obowiązek zakrywania ust i nosa na terenie Uczelni

18.11.2021
Uprzejmie informujemy, iż studenci i doktoranci oraz osoby trzecie przebywające na terenie Uniwersytetu Jagiellońskiego są zobowiązani do zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki we wszystkich przestrzeniach wspólnych, a także w czasie zajęć dydaktycznych na terenie Uczelni.
więcej o Obowiązek zakrywania ust i nosa na terenie Uczelni

Zakończenie rekrutacji na studia w roku akademickim 2021/2022

04.10.2021
Rekrutacja na rok akademicki 2021/2022 na wszystkie stacjonarne i niestacjonarne studia pierwszego, drugiego stopnia oraz jednolite magisterskie została zakończona.
więcej o Zakończenie rekrutacji na studia w roku akademickim 2021/2022

Opublikowano wyniki dla studiów I stopnia i jednolitych magisterskich

17.09.2021
17 września zostały opublikowane listy rankingowe oraz wyniki kwalifikacji osób ubiegających się o przyjęcie na studia I stopnia i jednolite magisterskie w turze dodatkowej (ostatniej).
więcej o Opublikowano wyniki dla studiów I stopnia i jednolitych magisterskich

Opublikowano wyniki dla studiów II stopnia (tura druga)

10.09.2021
10 września zostały opublikowane listy rankingowe oraz wyniki kwalifikacji osób ubiegających się o przyjęcie na studia II stopnia w turze dodatkowej.
więcej o Opublikowano wyniki dla studiów II stopnia (tura druga)

Opublikowano wyniki dla studiów II stopnia

23.07.2021
23 lipca zostały opublikowane listy rankingowe oraz wyniki kwalifikacji osób ubiegających się o przyjęcie na studia II stopnia w turze podstawowej.
więcej o Opublikowano wyniki dla studiów II stopnia

Opublikowano wyniki dla studiów I stopnia i jednolitych magisterskich

16.07.2021
16 lipca zostały opublikowane listy rankingowe oraz wyniki kwalifikacji osób ubiegających się o przyjęcie na studia I stopnia i jednolite magisterskie w turze podstawowej.
więcej o Opublikowano wyniki dla studiów I stopnia i jednolitych magisterskich