START REKRUTACJI na studia I stopnia i jednolite magisterskie

01.07.2020
W środę, 1 lipca 2020 roku o godzinie 12:00 rozpoczęła się rejestracja na wszystkie studia pierwszego stopnia oraz jednolite studia magisterskie prowadzone w języku polskim w roku akademickim 2020/2021.
więcej o START REKRUTACJI na studia I stopnia i jednolite magisterskie

Start rekrutacji na studia II stopnia – tura lipcowa

01.07.2020
Rozpoczęła się rejestracja na studia drugiego stopnia prowadzące rekrutację według harmonogramu tury lipcowej.
więcej o Start rekrutacji na studia II stopnia – tura lipcowa

02.06.2020
We wtorek, 2 czerwca 2020 roku o godzinie 12:00 rozpoczęła się rejestracja na wszystkie niestacjonarne studia pierwszego i drugiego stopnia prowadzone na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej.
więcej o Start rekrutacji na niestacjonarne studia na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej

Harmonogram rekrutacji: studia I stopnia i jednolite magisterskie

22.05.2020
Harmonogram rekrutacji uwzględniający zmiany w terminach matur w 2020 roku został opublikowany na podstronie: harmonogram. Aktualne terminy znajdują się również w kartach studiów w systemie IRK.
więcej o Harmonogram rekrutacji: studia I stopnia i jednolite magisterskie

Harmonogram rekrutacji: studia II stopnia

22.05.2020
Tegoroczna rekrutacja na studia drugiego stopnia rozpocznie się wedle jednego z dwóch wariantów harmonogramów.
więcej o Harmonogram rekrutacji: studia II stopnia

Informacje dla maturzystów

09.04.2020
W związku z ogłoszoną informacją Ministra Edukacji Narodowej o przesunięciu egzaminów maturalnych informujemy, że Uniwersytet Jagielloński dołoży wszelkich starań, aby tegoroczni maturzyści nie byli poszkodowani w rekrutacji na studia.
więcej o Informacje dla maturzystów