Opublikowano wyniki dla studiów II stopnia

23.07.2021
23 lipca zostały opublikowane listy rankingowe oraz wyniki kwalifikacji osób ubiegających się o przyjęcie na studia II stopnia w turze podstawowej.
więcej o Opublikowano wyniki dla studiów II stopnia

Opublikowano wyniki dla studiów I stopnia i jednolitych magisterskich

16.07.2021
16 lipca zostały opublikowane listy rankingowe oraz wyniki kwalifikacji osób ubiegających się o przyjęcie na studia I stopnia i jednolite magisterskie w turze podstawowej.
więcej o Opublikowano wyniki dla studiów I stopnia i jednolitych magisterskich

01.06.2021
We wtorek, 1 czerwca 2021 roku o godzinie 12:00, rozpoczęła się rejestracja na wszystkie studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie oraz na studia drugiego stopnia prowadzone w języku polskim w roku akademickim 2021/2022 na Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o START REKRUTACJI na studia I stopnia i jednolite magisterskie oraz na studia II stopnia

Szczepienia przeciw COVID-19 – stanowisko Zgromadzenia Plenarnego KRASP

01.06.2021
więcej o Szczepienia przeciw COVID-19 – stanowisko Zgromadzenia Plenarnego KRASP

Zaszczep się i studiuj bezpiecznie!

31.05.2021
Masz dość siedzenia w domu sam przed komputerem? Zaszczep się i spotkajmy się ponownie w murach Uczelni w nowym roku akademickim.
więcej o Zaszczep się i studiuj bezpiecznie!

Co nowego w tegorocznej ofercie Uniwersytetu Jagiellońskiego?

26.05.2021
Jak co roku Uniwersytet Jagielloński przygotował dla kandydatów bogatą ofertę – łącznie ponad 270 studiów, w tym kilkanaście programów w języku angielskim, a także kilka nowości.
więcej o Co nowego w tegorocznej ofercie Uniwersytetu Jagiellońskiego?