01.07.2022
1 lipca zostały opublikowane listy rankingowe oraz wyniki kwalifikacji cudzoziemców ubiegających się o przyjęcie na studia prowadzone w języku polskim, a także wszystkich kandydatów na studia w językach obcych, którzy wzięli udział w drugiej turze tegorocznego naboru.
więcej o Opublikowano wyniki drugiej tury rekrutacji dla cudzoziemców i na studia w językach obcych

01.06.2022
W środę, 1 czerwca 2022 roku o godzinie 12:00, rozpoczęła się rejestracja na wszystkie studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie oraz na studia drugiego stopnia prowadzone w języku polskim w roku akademickim 2022/2023 na Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o START REKRUTACJI na studia I stopnia i jednolite magisterskie oraz na studia II stopnia

ABC kandydata na studia – zapraszamy na cykl spotkań informacyjnych

27.05.2022
Chcesz rozpocząć studia na Uniwersytecie Jagiellońskim, ale nie wszystko jest dla Ciebie jasne? Nie wiesz, jak się zarejestrować? W Twojej głowie kłębią się liczne pytania? Zapraszamy na cykl spotkań informacyjnych, na których specjaliści z Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości odnośnie do procesu rekrutacji.
więcej o ABC kandydata na studia – zapraszamy na cykl spotkań informacyjnych

Opublikowano wyniki rekrutacji dla cudzoziemców i na studiach w językach obcych

08.04.2022
8 kwietnia zostały opublikowane listy rankingowe oraz wyniki kwalifikacji cudzoziemców ubiegających się o przyjęcie na studia prowadzone w języku polskim oraz wszystkich kandydatów na studia w językach obcych.
więcej o Opublikowano wyniki rekrutacji dla cudzoziemców i na studiach w językach obcych

Nabór zgłoszeń do konkursu o przyznanie Stypendium UJ

14.03.2022
Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego jest skierowane do osób, które chcą podjąć studia na UJ (z wyłączeniem kierunków UJ CM). Stypendium jest przyznawane za wybitne wyniki w nauce i ma na celu wsparcie rozwoju najzdolniejszych przedstawicieli młodego pokolenia. Nabór zgłoszeń trwa do 15 kwietnia.
więcej o Nabór zgłoszeń do konkursu o przyznanie Stypendium UJ

Rozpoczęcie rekrutacji dla cudzoziemców i na studia w językach obcych

22.02.2022
22 lutego 2022 roku rozpoczęła się rekrutacja na rok akademicki 2022/23 dla cudzoziemców na studia w języku polskim oraz dla wszystkich kandydatów na studia w językach obcych. Zgłoszenia w tej turze kandydaci mogą składać do 23 marca.
więcej o Rozpoczęcie rekrutacji dla cudzoziemców i na studia w językach obcych