Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Współpraca z agencjami rekrutacyjnymi

Uprzejmie informujemy, że Uniwersytet Jagielloński nie podejmuje współpracy z agencjami ani organizacjami zajmującymi się pośrednictwem w rekrutacji na studia prowadzone w języku polskim.

W procesie rekrutacji na studia dążymy do tego, żeby nabór studentów przebiegał w sposób prawidłowy, zgodny z zasadami kwalifikacji na studia, nienaruszający polityki informacyjnej w kontaktach między Uniwersytetem i kandydatami na studia.

Kandydaci zainteresowani są podjęciem studiów w Uniwersytecie Jagiellońskim mogą ubiegać się o przyjęcie na studia samodzielnie, korzystając ze stron internetowych rekrutacja.uj.edu.pl, welcome.uj.edu.pl (kompleksowy przewodnik dla kandydatów-cudzoziemców) i irk.uj.edu.pl. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z rekrutacją zachęcamy kandydatów do bezpośredniego kontaktowania się z Welcome Centre – Działem Rekrutacji na Studia, którego pracownicy służą pomocą nie tylko w języku polskim, ale również angielskim i rosyjskim, udzielając wyczerpujących informacji na temat zasad ubiegania się o przyjęcie na studia oraz całego procesu rekrutacji.