START REKRUTACJI na studia I stopnia i jednolite magisterskie oraz na studia II stopnia

We wtorek, 1 czerwca 2021 roku o godzinie 12:00, rozpoczęła się rejestracja na wszystkie studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie oraz na studia drugiego stopnia prowadzone w języku polskim w roku akademickim 2021/2022 na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Aby ubiegać się o przyjęcie na studia, kandydat powinien założyć konto w systemie IRK na stronie irk.uj.edu.pl, dokonać rejestracji na wybrany kierunek i wnieść opłatę rekrutacyjną. Więcej informacji na temat procesu rekrutacji na studia w Uniwersytecie Jagiellońskim znaleźć można w zakładce Rekrutacja krok po kroku odpowiednio dla studiów I stopnia i jednolitych studiów magisterskich oraz dla studiów II stopnia.

Rekrutacja na studia I stopnia i jednolite magisterskie potrwa do:

Z kolei przyjmowanie zgłoszeń na studia II stopnia zakończy się:

• 11 lipca (kierunki, gdzie przeprowadzany jest egzamin wstępny)
  • lub 15 lipca (studia bez egzaminu).

Powyższe terminy nie dotyczą rekrutacji na studia niestacjonarne na Wydziale Zarządzania

i Komunikacji Społecznej, harmonogram dla tych kierunków znaleźć można tutaj.

Kompletny harmonogram rekrutacjidostępny jest na stronie rekrutacja.uj.edu.pl – I stopień i jednolite studia magisterskie oraz II stopień.

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji, przedmiotów maturalnych branych pod uwagę, kryteriów formalnych, wymaganych dokumentów dostępne są w kartach studiów na stronie systemu IRK w katalogu studiów: I stopnia i jednolitych magisterskich oraz II stopnia.

Zapraszamy do rejestracji – studiuj na UJ!