Zapraszamy do udziału w Badaniu Kandydatów na Studia!

Odpowiadając na kilka krótkich pytań, pomagasz nam poprawić proces rekrutacji na studia.

Zapraszamy do podzielenia się z nami opinią na temat wyboru studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim. W kwestionariuszu znajdują się pytania o motywację dla wyboru uczelni i kierunku oraz o źródła informacji na temat studiów w UJ i rekrutacji na studia. Zebrane dane posłużą wyłącznie do sporządzenia zbiorczego raportu – i do opracowania usprawnień rekrutacji na studia w kolejnych latach.

Udział w badaniu jest dobrowolny i w żaden sposób nie wpływa na wynik rekrutacji!

Kwestionariusz znajdziesz w swoim koncie w systemie IRK, w zakładce „Zgłoszenia rekrutacyjne” – kwestionariusz ogólny wystarczy uzupełnić raz, a dodatkowo dla każdego opłaconego zgłoszenia można się wypowiedzieć na temat motywacji do wyboru właśnie tego kierunku studiów:

Przykład ankiety BKS w systemie IRK

Badanie potrwa do niedzieli (16 lipca 2023 r.).

Dziękujemy za poświęcony czas!