Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Opublikowano wyniki dla drugiej tury studiów I stopnia i jednolitych magisterskich 

15 września zostały opublikowane listy rankingowe oraz wyniki kwalifikacji osób ubiegających się o przyjęcie na studia I stopnia i jednolite magisterskie. 

Wszystkie osoby, które dokonały ważnych zgłoszeń otrzymały w swoich kontach IRK (irk.uj.edu.pl) informację o wyniku kwalifikacji – dostępną po zalogowaniu w zakładce „Zgłoszenia rekrutacyjne”. Instrukcje dla osób zakwalifikowanych oraz dokumenty do pobrania znajdują się pod odnośnikiem „Dokumenty i dalsze kroki” w tabeli zgłoszenia.  

Listy rankingowe iminimalne wyniki kwalifikacji wymagane do przyjęcia na poszczególne studia.

Twój status to „zakwalifikowany” do przyjęcia na studia? Gratulujemy! 

Każda osoba zakwalifikowana do przyjęcia musi dokonać wpisu na listę studentów, czyli w wyznaczonym terminie dostarczyć do uniwersytetu komplet wymaganych dokumentów.  

Wpisy osób zakwalifikowanych do przyjęcia odbywać się będą od 18 do 20 września.

Wszelkie szczegóły dotyczące wpisu znajdziesz na stronie rekrutacji UJ. 

Co po wpisie? 

Od tej pory większość spraw będziesz rozwiązywać, kontaktując się z sekretariatem, a znany Ci już system IRK zastąpi system USOSweb. Kompendium wiedzy o studiowaniu jest strona studiuje.uj.edu.pl oraz sekcja „Studenci” na stronie głównej UJ www.uj.edu.pl. Znajdziesz tam zbiór najważniejszych informacji dotyczących studiowania oraz organizacji studenckich, a także dowiesz się, z kim najlepiej kontaktować się w interesującej Cię sprawie. 

Jesteś na liście rezerwowej?  

Po zakończeniu pierwszej tury wpisów, będziemy zapraszać kolejne osoby z listy rezerwowej na pozostałe wolne miejsca. Pierwsza zmiana może pojawić się w Twoim koncie 20 września wieczorem. 

Szczegółowy harmonogram rekrutacji znaleźć możesz na stronie: rekrutacja.uj.edu.pl. 

Sprawdzaj także informacje na stronie IRK, aby być na bieżąco!